Wyślij wiadomość
Dom O nas

Teaminfo

profil firmy

Dowell Crane Co., Ltdjest wiodącą w Chinach firmą produkującą dźwigi i zajmującą się handlem dźwigami.Obsługujemy szeroką gamę klientów z całego świata, zapewniając kompletny zestaw zaawansowanych projektów podnoszenia, w tym suwnicę bramową, suwnicę pomostową, suwnicę portalową,
Wyrzutnia wiązki, wciągarka elektryczna, platforma podnosząca i tak dalej.Żuraw Dowell trzyma się globalnego optymalnego zaopatrzenia w surowce i części, aby wprowadzać innowacje w szczegółach technicznych sterowania elektrycznego i przekładni mechanicznej itp. Kontynuujemy szeroką i głęboką współpracę ze znanymi międzynarodowymi przedsiębiorstwami, takimi jak Simens i Sew w Niemczech , Schneider we Francji i ABB w Szwajcarii itp.

 

Chiny Henan Dowell Crane Co., Ltd. profil firmy 0

 

Siła firmy

Dowell Crane Co., Ltdto wiodąca w Chinach grupa firm dźwigowych, która została założona w 1955 roku. Tylko jedna firma ma 60-letnie doświadczenie w produkcji.I obsługując szeroką gamę klientów na całym świecie, aby zapewnić kompletny zestaw zaawansowanych projektów podnoszenia, w tym suwnicę bramową, suwnicę pomostową, suwnicę, akcesoria.Naszymi klientami są przemysł wytwórczy i przetwórczy, stocznie, porty i tak dalej.Niezależnie od Twoich potrzeb w zakresie podnoszenia, dowellcrane Machinery Group jest zaangażowana w dostarczanie sprzętu do podnoszenia i usług, które zwiększają efektywność i wartość Twojej firmy.

 

Chiny Henan Dowell Crane Co., Ltd. profil firmy 1

 

a).Dowell Crane Co., Ltdzdobyli już certyfikaty CCC, CE, BV, SGS, ISO OHSAS i zdobyli ponad 60 wyróżnień.

b).Wiodący chiński instytut badań mechanicznych i projektowania oraz słynny uniwersytet zapewniają nam zaawansowane wsparcie techniczne.

c).Obsługiwany przez ponad 5000 firm, a produkty popularne w ponad 40 krajach.

d).Przez dziesięciolecia nieustannych wysiłków, terazDowell Crane Co., Ltdzajmuje powierzchnię 180 000 metrów kwadratowych i ponad 380 zestawów zaawansowanych urządzeń.Kadra zarządzająca sięga 860, a nasi pracownicy mają ponad 10000.

 

Chiny Henan Dowell Crane Co., Ltd. profil firmy 2

 

Warunki pakowania i dostawy:

1. Wciągnik i części elektryczne zostaną zapakowane w skrzynię ze sklejki, aby uniknąć uszkodzenia spowodowanego awarią towarów i uderzeniem podczas dostawy.

2. Dźwigary i inne główne części zostaną zapakowane w plastikową tkaninę, aby zapobiec rdzewieniu podczas transportu.

3. Przyjmiemy tylko najlepsze rozwiązanie transportowe, aby maksymalnie zaoszczędzić koszty na finansach, bezpieczeństwie i czasie.

 

Chiny Henan Dowell Crane Co., Ltd. profil firmy 3

 

Klienci na zdjęciu pochodzą zSri Lanka,Malezja,Indonezja,Filipiny,Egipt,Bangladesz,Afryka Południowa,mozambiki innych krajach.Po wizycie z sukcesem podpisaliśmy zamówieniasuwnicamaszyna,dźwig do wyrzutni mostówmaszyna,suwnicamaszyna,żuraw;,wciągniki inne produkty i podpisały z nami długoterminowe stosunki współpracy
 
Chiny Henan Dowell Crane Co., Ltd. profil firmy 4
 
Uczestniczyliśmy wWystawa Infrastruktury Maszynowej Kazachstanuw listopadzie 2015 brał udział wWystawa maszyn w Indonezjiw listopadzie 2016 r. i uczestniczył wWystawa maszyn pakistańskichw marcu 2018 r. Dzięki wystawie wielu klientów nawiązało z nami głęboką przyjaźń i nawiązało dobre stosunki współpracy
 
Chiny Henan Dowell Crane Co., Ltd. profil firmy 5

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Dowell Crane Co., Ltdto wiodąca w Chinach grupa firm dźwigowych, która powstała w 1955 roku i posiada trzy fabryki: Nucleon Crane Co., Ltd, Henan Mine Crane Co., Ltd, Henan Crane Co., Ltd, obsługujące szeroką gamę klientów. na całym świecie, aby zapewnić kompletny zestaw zaawansowanych projektów podnoszenia, w tym suwnicę bramową, suwnicę pomostową, suwnicę portalową, akcesoria.
Dowell Crane Co., Ltdtrzyma się optymalnych globalnie zakupów surowców i części, aby wprowadzać innowacje w szczegółach technicznych sterowania elektrycznego i mechanicznej skrzyni biegów itp.
Kontynuujemy szeroką i głęboką współpracę ze znanymi międzynarodowymi przedsiębiorstwami takimi jak Simens and Sew w Niemczech, Schneider we Francji, ABB w Szwajcarii itp.
130główne węzły kontrolne, takie jak obróbka wstępna powierzchni śrutowania materiału, kontrola wielkości geometrycznej spawania i dopasowanie maszyn itp.
Trzyma się procedury „trzech inspekcji”, które są samokontrolą, wzajemną inspekcją i specjalną inspekcją. Tymczasem zwraca uwagę na cały eksperyment maszynowy po zakończeniu produkcji, a także prowadzi rejestry produkcyjne i kontrolne każdego żurawia, tak w celu zapewnienia integralności zapisów dotyczących jakości.
Oferujemy pełne zestawy rozwiązań, od całej maszyny po części zamienne oraz od wsparcia technicznego przed sprzedażą po usługi posprzedażowe. Od przesyłu gazu ziemnego z zachodu na wschód, odprowadzenia wody z południa na północ i elektrowni wodnej Xiaolangdi do satelity Jiuquan Centrum startowe i elektrownia jądrowa Sanmen.

 

Chiny Henan Dowell Crane Co., Ltd. profil firmy 0

Henan Dowell Crane Co., Ltd. Henan Dowell Crane Co., Ltd. Henan Dowell Crane Co., Ltd. Henan Dowell Crane Co., Ltd.
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Południowa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Sprzedawca

marki : Dowellcrane

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 1000000-5000000

Rok założenia : 1955

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Henan Dowell Crane Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Henan Dowell Crane Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Henan Dowell Crane Co., Ltd. Certyfikaty